Aktualności

„Rower dla Pawła” – prosimy o pomoc, zbiórka rusza 15.11.2018

…5.08.2018 był kolejnym, pięknym dniem tego lata. Niestety nie dla Pawła i jego rodziny. Tego dnia wydarzył się wypadek, w wyniku którego kręgosłup Pawła, w odcinku szyjnym, został zmiażdżony. Szczęśliwie nie doszło do przerwania rdzenia, co daje lepsze rokowania na sprawne funkcjonowanie.

Przez dwa miesiące leżał na OIOMie, całkowicie sparaliżowany, z poważnymi obrażeniami dróg oddechowych. Paweł walczył o życie w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy im. Dr Jurasza i walkę tę wygrał.

Celem Pawła, o którym głośno mówi jest „pojeździć jeszcze w życiu rowerem”.I chociaż będzie to długa droga, wierzymy, że dzięki jego zaangażowaniu i naszej miłości jest to możliwe! Codziennie jesteśmy z nim i dajemy mu wsparcie, a Paweł małymi kroczkami zdobywa władność w rękach oraz czucie w nogach. Cierpliwie doświadcza tego, co się wydarzyło i razem cieszymy się z jego małych sukcesów.

Zbiórka środków:

FUNDACJA PAPILLON

bank: Alior Bank Spółka Akcyjna
nr konta: 41 2490 0005 0000 4530 7560 7740
z dopiskiem „Rower dla  Pawła”.


Niewidzialny Dom w Toruniu wspólnie z Fundacją Papillon – październik 2018

Podjęliśmy piękną współpracę z Niewidzialnym Domem w Toruniu. Mamy nadzieję, że zaowocuje wspólnymi projektami i niesieniem pomocy osobom niewidomym i ich najbliższemu otoczeniu – rodzinie, przyjaciołom, kolegom ze szkoły i pracy.